Pr Girişi
Kullanıcı Adınız

Şifreniz

Beni Hatırla


MEDYA BİLGİ SERVİSİ (MBS)

Medya Dünyasından Haberler


Geçmişten Bize Kalan Gerçek İzler

Türkiye'yi Anlamak için Görmeniz Gereken 300 Kupür İzle >>

Medya Takip Merkezi (MTM)

Yeni reklam filmimiz yayında!

Yaşam değişir, medya kaydeder, biz fark ederiz. İzle >>

Görev Değişiklikleri ve Diğer Haberler


Basındaki Görev Değişiklikleri

Gazeteci Volkan Memduh Gültekin, Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanlık Basın Yayın Koordinatörlüğü görevine getirildi.
 
Medya Dünyasından Diğer Haberler

Dünya Gazetesi'nin satışa çıkarılan Bağcılar'daki binası satıldı.
 
 


devam etmek için tıklayınız...

BASIN BÜLTENLERİ

Kurumların Teknolojik Çalışmalarına Medya Takip Merkezi'nden Veri Desteği.
Veri setlerinin temini ile ilgili alandaki yetersizliği fark eden Medya Takip Merkezi’nin (MTM) genel müdür yardımcısı Yılmaz Kabaoğlu, ülkemiz teknolojisine katkı sağlamak amacıyla şirketin sahip olduğu imkânları paylaşmaya hazır olduklarını söyledi.  

devamı...
Palladium'un Natural Life'ı bambaşka!
Palladium Ataşehir'de geleneksel hale gelen “Palladium Natural Life” etkinliği bu ay 22-26 Mayıs tarihleri arasında düzenleniyor.
devamı...
İKÜ ÖĞRENCİLERİ, 19 MAYIS’TA SİVAS’TA ‘KÜTLÜR KONGRESİ’NDE.
İstanbul Kültür Üniversitesi Öğrenci Konseyi 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı’nın 100. yılında, trenle gidecekleri Ankara’da Anıtkabir, 1. Meclis ve 2. Meclis ziyaretlerinin ardından Doğu Ekspresi ile Sivas’a hareket ederek Sivas Valiliği’nin de katkılarıyla Sivas Kongresi’nin gerçekleştiği binada, ‘Kültür Kongresi’ düzenleyecek.
devamı...
Türkiye Ziraat Odaları Birliği’nin (TZOB) 27. Olağan Genel Kurul duyurusu.
Türkiye Ziraat Odaları Birliği’nin (TZOB) 27. Olağan Genel Kurulu, 17 Mayıs 2019 Cuma günü (yarın) başlayacak, 18 ve 19 Mayıs tarihlerinde de sürecek.
devamı...
ÖzdilekPark’ta sanata ve spora engel yok!
ÖzdilekPark İstanbul’da, Engelliler Haftası ve 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında “Spor ve Sanat Engel Tanımaz” etkinlikleri düzenlenecek.
devamı...
‘Gülümseyen Yunus’, DYO ile ‘yerli’ oldu.
Türkiye’de boya sektörünün köklü markası DYO, deniz boyalarında dünyanın önde gelen ismi Transocean ile işbirliğine gitti. Dünyada ‘Gülümseyen Yunus’ olarak bilinen Transocean’ın ürünlerini ‘yerli’ olarak üretecek olan DYO, bu işbirliği ile birlikte deniz boyalarında sektöre yeni bir soluk getirecek.
devamı...
CDT, ELEKTRONİK KART TASARIMLARINDA KALİTELİ SONUÇ ELDE ETMENİN YOLLARINI ANLATTI.
Sunduğu katma değerli hizmetlerin yanı sıra eğitimlerle de elektronik sektörünün gelişimine fayda sağlayan CDT’nin, karmaşıklaşan PCB tasarım süreçlerine dair düzenlediği “PCB Tasarım Süreçlerinde İlk Seferde Başarı Seminerleri” katılımcılardan büyük ilgi gördü.
devamı...
Nisan ayında ekonomide hangi gelişmeler yaşandı?
Medya Takip Merkezi (MTM), Ekonomi Gazetecileri Derneği için yaptığı araştırmada Nisan ayının ekonomi başlıklarını belirledi.  

devamı...
14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü.
Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü ile ilgili açıklama yaptı.
devamı...
Aristo Diyeti ile Yeni Yaşam.
Kilo vermek öncelik olmamalı, kilo basit bir ayrıntıdır. Asıl önemli olan güzel ve kaliteli bir yaşam diyen Dr Gönül Ateşsaçan, sağlıklı yaşam üzerine yazdığı 'Aristo Diyeti ile Yeni Yaşam' adlı kitabında verdiği bilgilerle tüm alışkanlıkları değiştirecek.
devamı...