Pr Girişi
Kullanıcı Adınız

Şifreniz

Beni Hatırla


MEDYA BİLGİ SERVİSİ (MBS)

Medya Dünyasından Haberler


Geçmişten Bize Kalan Gerçek İzler

Türkiye'yi Anlamak için Görmeniz Gereken 300 Kupür İzle >>

Medya Takip Merkezi (MTM)

Yeni reklam filmimiz yayında!

Yaşam değişir, medya kaydeder, biz fark ederiz. İzle >>

Görev Değişiklikleri ve Diğer Haberler


Basındaki Görev Değişiklikleri

Tuba Atav, Demirören Haber Ajansı'nın (DHA) Genel Müdür Yardımcısı ve Ankara temsilcisi olarak atandı.

Medya Dünyasından Diğer Haberler

İlk sayısı 1930 yılında çıkarılan, dünyanın en prestijli iş dünyası dergilerinden Fortune, 150 milyon dolara satıldı. Financial Times'ın haberine göre; Meredith Grup, Tayvanlı iş insanı Chatchaval Jiaravanon'a ilk sayısını 1930'da çıkaran Fortune Dergisi'ni 150 milyon dolara sattı. Grup geçen Eylül ayında Time Dergisi'ni de satmıştı. Meredith geçen sene 2,8 milyar dolar ödeyerek Charles ve David Koch gibi iki milyarderin desteği ile Time'ı satın almıştı. Bu satın almadan sonra grubun dergilerinden Sports Illustrated satılmıştı.
devam etmek için tıklayınız...

BASIN BÜLTENLERİ

TZOB Genel Başkanı Bayraktar'dan çiftçiye ecrimisil fırsatını kaçırmayın uyarısı.
Türkiye Ziraat Odaları Birliği Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, 19 Kasım Pazartesi Günü sona erecek olan Ecrimisil kira sözleşmesi başvuru süresi ile ilgili açıklama yaptı.
devamı...
LinkedIn’den Sestek’e Ödül!
Türkiye genelinde 200'den fazla kuruluşu yetenek yönetimi ve işveren markası çalışmaları kapsamında değerlendiren LinkedIn Yetenek Ödülleri’nde, ses teknolojileri şirketi Sestek, “En Başarılı İşe Alım Ekibi” ödülüne layık görüldü.
devamı...
Ekim ayının gündeminde Cemal Kaşıkçı cinayeti vardı.
Medya Takip Merkezi (MTM) tarafından hazırlanan raporda, Ekim ayında siyasetin öne çıkan başlıkları belirlendi.
devamı...
Küçük Bir Çocuktan “Büyük Adam” Olmasını Bekleyerek Kilo Sorunu Yaşamasına Sebep Olabilirsiniz..
Eğitmen ve Danışman Ebru Demirhan, yeni kitabı Çocuğumla Beraber İyileşiyorum’da okurlarına çocukluk çağı sorunlarının sebepleri ve çözüm yolları ile ilgili önerilerde bulunuyor.
devamı...
GÖRME KAYBI YAŞAMAMAK İÇİN SOĞUK HAVALARA DİKKAT.
Veni Vidi Göz Sağlığı Grubu Göz Hastalıkları ve Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Özer Kavalcıoğlu, soğuk ve kuru havaların gözde kaşıntı, sulanma ve kızarıklık ile kendisini belli eden konjoktvit denen mikrop kapmasına davetiye çıkarabileceğini, bunun da görme kaybına neden olabileceğine dikkat çekiyor.
devamı...
SİBER SALDIRILAR SAĞLIK SEKTÖRÜNÜ TEHDİT EDİYOR.
Siber risk sigorta pazarının liderlerinden Chubb’ın araştırmasına göre 2016-2018 yılları arasında en çok sağlık kurumları siber saldırıya uğradı. Serbest meslekler ve finans kurumları da listenin üst sıralarında yer alıyor.
devamı...
ARAS BULUT İYNEMLİ, MURAT DALKILIÇ, SİNAN AKÇIL, ERKAN KOLÇAK KÖSTENDİL, BERK ATAN, SERENAY AKTAŞ’IN TABLOLARI SATILDI.
TOÇEV için yaptığı resim sergileri ile çocuklara desteğiyle tanınan TOÇEV Gençlik Komite Başkanı ressam Berfin Uluman’ın, “TOÇEV Çocukları İçin Boyuyoruz“ adını verdiği Sofa Otel’de gerçekleşen resim sergisine iş, cemiyet ve sanat dünyasından birçok ünlü isim katıldı.
devamı...
Türkiye İş Ahlakı Zirvesi'18 Sonuç Bildirgesi.
Bu yıl “Kamuda İş Ahlakı” teması ile üçüncüsü düzenlenen Türkiye İş Ahlakı Zirvesi 3 Kasım 2018 tarihinde Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi.
devamı...
Magazin dünyası Berkay - Arda kavgası ile çalkalandı.
Medya Takip Merkezi'nin (MTM), Magazin Gazetecileri Derneği için hazırladığı Ekim ayı magazin raporu açıklandı.
devamı...
Süleyman Demirel 94. doğum gününde anıldı.
Merhum 9'uncu Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel’in 94. Doğum günü için düzenlenen anma töreninde bir konuşma yapan İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Aytun Çıray, Süleyman Demirel’in cumhuriyete olan bağlılığını hatırlatarak, “Süleyman Demirel’in saygıyı hak eden tek yönü, cumhuriyete vefa duygusu değildir. Demokrasiye duyduğu köklü sadakat, ona gösterilen bu saygının daha da kökleşmesini sağlamıştır” dedi.
devamı...