Pr Girişi
Kullanıcı Adınız

Şifreniz

Beni Hatırla


MEDYA BİLGİ SERVİSİ (MBS)

Medya Dünyasından Haberler


Geçmişten Bize Kalan Gerçek İzler

Türkiye'yi Anlamak için Görmeniz Gereken 300 Kupür İzle >>

Medya Takip Merkezi (MTM)

Yeni reklam filmimiz yayında!

Yaşam değişir, medya kaydeder, biz fark ederiz. İzle >>

Görev Değişiklikleri ve Diğer Haberler


Basındaki Görev Değişiklikleri

Şafak Ongan, 2003 yılında kurduğu Dream TV Genel Yayın Yönetmenliği ile 3 yıldır sürdürdüğü Radyo D ve CNN Türk Radyo'nun Yayın Yönetmenliği görevlerinden alındı.
 
Medya Dünyasından Diğer Haberler

Show TV'de yayınlanan yapımcılığını BKM’in üstlendiği, Güldür Güldür Show, cumartesi akşamı  saat 20.00’de yeni sezonuyla başlıyor.

devam etmek için tıklayınız...

BASIN BÜLTENLERİ

ÇAĞLA ŞİKEL VE DİDEM SOYDAN HAKAN AKKAYA NEW YORK DEFİLESİNDE PODYUMA ÇIKTI.
 Dünyaca ünlü modacımız ve modanın dahi çocuğu Hakan Akkaya Ticaret Bakanlığı desteğiyle, Türkiye Tanıtım Grubu işbirliğiyle New York Fashion Week’te Türk tekstilinin ve Türk tasarım gücünün büyüklüğünü Springs Studio'da gerçekleştirdiği   “GlamRock” adını verdiği  defilesiyle moda haftasının en görkemli şovuna imza atarak dünya  moda tarihine ismini altın harflerle yazdırdı.
devamı...
EMRE SERTKAYA MASK PERA' DA SAHNEDE!
Ünlü ses yarışması O Ses Türkiye'de 1. olan Emre Sertkaya İstanbul Mask Pera 'da sevenleriyle buluşuyor!
devamı...
Taksim Trio Akıngüç Sahnesinde.
İstanbul Kültür Üniversitesi (İKÜ), 7 Mart Perşembe günü Hüsnü Şenlendirici, Aytaç Doğan ve İsmail Tunçbilek tarafından kurulan Taksim Trio grubunu ağırlıyor. Saat 19.00’da İKÜ Ataköy Yerleşkesinde bulunan Akıngüç Oditoryumu ve Sanat Merkezi’nde gerçekleşecek olan konserde grup, kendi bestelerinin yanı sıra usta sanatçıların eserlerini de yorumlayacak.
devamı...
Medyanın yerel seçimlere ilgisi nasıl?
Medya Takip Merkezi (MTM), 31 Mart yerel seçimlerinin nabzını tutuyor! Yapılan kapsamlı medya araştırmasına göre aday isimlerin sosyal medyadaki paylaşımlarda ne kadar yer adlıklarından, siyasi partilerin haber yansımalarına ve miting haberlerine kadar seçim gündeminde öne çıkan konular MTM’nin araştırma servisleri DigiLUP ve Etkinlik Takvimi ile belirlendi.
devamı...
MARRIOTT INTERNATIONAL TÜRKİYE OTELLERİ, ALASKA TURİZM İLE BİRLİKTE AZERBAYCAN’DA ORGANİZASYON DÜZENLEDİ.
Türkiye ve Azerbaycan arasında bulunan bağları daha da güçlendirmek amacıyla; Marriott International çatısı altında Türkiye’de faaliyet gösteren 13 otelin üst düzey yetkililerinin katıldığı Marriott Connections, 8 Şubat 2019 Cuma günü JW Marriott Absheron Baku’de gerçekleşti.
devamı...
BİEN’İN YENİ KOLEKSİYONLARI UNICERA’DA BÜYÜK BEĞENİ TOPLADI.
Bien, 2019 yılına ait en yeni ve sıra dışı koleksiyonları ile ziyaretçilerin beğenisini topladı. 5-9 Şubat tarihinde CNR Expo’da düzenlenen UNICERA’da Bien, ürünlerini 1037 m2’lik alanda tanıttı.
devamı...
BİLYONER WINTERFEST BURAK YETER KONSERİ.
Tuesday teklisiyle yakaladığı başarıyı ünlü dizi La Casa De Papel için yaptığı remixle pekiştiren Burak Yeter, dün gece Bilyoner Winterfest’in yeni festival kulübü Vibe’da ikinci kez set başına geçti.
devamı...
EVİM TÜRKİYE’DE LENS YAPI’YA GURBETÇİ İLGİSİ
Lens İstanbul ve Ataşehir Modern projeleriyle Anadolu Yakası’nın en büyük markalı konut proje üreticisi firma konumuna gelen Lens Yapı, 8-10 Şubat 2019 tarihlerinde Almanya’da düzenlenen Evim Türkiye Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı’nda gurbetçilerin yoğun ilgisiyle karşılaştı. Projelerini fuara özel, yüzde 20+5 indirim avantajı sunan Lens Yapı, satışlarında yüzde 10 artış yakaladı.
devamı...
RIBA + VitrA ile Mimar Sohbetleri’nin 2019’daki ilk konuğu Mass Design Group.
VitrA, RIBA (İngiliz Kraliyet Mimarlar Enstitüsü) iş birliğiyle Eylül 2018’den bu yana İngiltere’de mimar sohbetleri düzenliyor. Uluslararası mimarlık camiasının öncü isimleriyle çağdaş meslektaşlarının ağırlandığı RIBA + VitrA ile Mimar Sohbetleri kapsamında, 11 Şubat’ta TSİ ile 22:00’de Mass Design Group konuk edilecek.
devamı...
“Kültür Mantarı” Çocuklar ve Aileleri için Sanatı Hayata Dahil Ediyor.
Fotoğraf Sanatçısı Serina Tara’nın oğlu Alp ile birlikte başlattığı Kültür Mantarı projesi, aileleriyle birlikte çocukların günlük hayatlarına sanatı dahil etmeyi hedefliyor.
devamı...