Pr Girişi
Kullanıcı Adınız

Şifreniz

Beni Hatırla


MEDYA BİLGİ SERVİSİ (MBS)

Medya Dünyasından Haberler


Geçmişten Bize Kalan Gerçek İzler

Türkiye'yi Anlamak için Görmeniz Gereken 300 Kupür İzle >>

Medya Takip Merkezi (MTM)

Yeni reklam filmimiz yayında!

Yaşam değişir, medya kaydeder, biz fark ederiz. İzle >>

BASIN BÜLTENLERİ


Basındaki Görev Değişiklikleri

Habertürk gazetesinden ayrılan köşe yazarı Serpil Yılmaz'ın yeni adresi Sözcü Gazetesi oldu.
 
Medya Dünyasından Diğer Haberler

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu RTÜK, TBMM Obezite ile Mücadele Komisyonuna yaptığı sunumda yöresel yemek programlarına ve reklamlara tepki gösterdi.

devam etmek için tıklayınız...

ENGEL TANIMAYAN ‘MUHAMMED ALİ’NİN FESTİVAL YOLCULUĞU BAŞLADI..
İlk uzun metrajlı filmleri Mavi Bisiklet ile otuzun üzerinde festivalde filmleri gösterilen ve en iyi film, en iyi yönetmen, en iyi senaryo dalları da dahil olmak üzere pek çok ödül alan Ümit Köreken ile Nursen Çetin Köreken’in işitme ve yürüme engelli yüzme sporcusu genç Muhammed Ali’nin hikayesini anlattıkları belgesel filmi, dünya prömiyerini Fransa’nın köklü festivallerinden 34. Belfort Entrevues Uluslararası Film Festivali Uluslararası Uzun Metraj Yarışması’nda yapacak.
devamı...
Slovakya Cumhuriyeti Ankara Büyükelçisi Anna Turenicova İzmir’de
Slovakya Cumhuriyeti Ankara Büyükelçisi Anna Turenicova, resmi temaslarda bulunmak üzere İzmir’e geldi. Turenicova, beraberindeki heyetle birlikte iki ülke arasındaki sosyal, ekonomik ve kültürel konularda görüş alışverişinde bulunmak üzere bir dizi ziyarette bulunacak.
devamı...
İAOSB AR-GE VE İNOVASYON YARIŞMASI’NIN BİRİNCİSİ DYO.
İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi (İAOSB) tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenen Ar-Ge ve İnovasyon Yarışması’nın birincisi DYO oldu. DYO ‘’Bobin Boyalarında Kalite, Enerji ve Maliyet İyileştirmesi’’ projesiyle birincilik ödülüne layık görüldü.
devamı...
İlk Ara Tatile Özel Fırsatlar Özdilek’te!
Birbirinden kaliteli markaların binlerce çeşit ürününü uygun fiyatlar ve kampanyalarla misafirlerine sunan Özdilek, 16 - 24 Kasım tarihleri arasında “ilk ara tatile özel indirimler”le tüm ziyaretçilerini bekliyor.
devamı...
Evrencan Gündüz ve Uzaylılar, İKÜ'de.
İstanbul Kültür Üniversitesi, yılın ikinci konserinde genç müzisyen Evrencan Gündüz ve Uzaylılar Grubu’nu konuk ediyor. 21 Kasım Perşembe akşamı, saat 19.00’da, Akıngüç Oditoryumu ve Sanat Merkezi’nde sahne alacak Gündüz, “Zordu Aslında”, “Sen Aşkımızdan”, “Mevsim Çiçekleri”, “La La La” gibi sevilen şarkılarını seslendirecek.
devamı...
Ekim Ayının Ekonomi Gündemini Barış Pınarı Harekâtı Belirledi!
Medya Takip Merkezi (MTM), Ekonomi Gazetecileri Derneği için yaptığı araştırmada geçtiğimiz ayın ekonomi başlıklarını belirledi.
devamı...
Ray Sigorta, Darüşşafaka için kıtaları aştı.
41. Vodafone İstanbul Maratonu’na Genel Müdürü Koray Erdoğan ve 23 kişilik ekibiyle katılan Ray Sigorta, Darüşşafaka Cemiyeti’nin başlattığı “Söz Konusu Eğitimse Yardıma Koşarız” kampanyasına desteklerini sundu.
devamı...
DYO GELECEĞE NEFES OLUYOR.
Doğanın korunmasını ve doğanın en iyi şekilde yarınlara bırakılmasını önemseyen DYO’nun da sahiplendiği proje ile, 81 ilde 2023 noktada fidan dikilecek. Yaklaşık 11 milyon fidanın saat 11:11’de aynı anda dikileceği proje sayesinde gelecek nesiller için temiz bir hava, yeşil bir çevre için yatırım yapılacak.
devamı...
Bir yerde ahlak ile hukuk uygulanmıyorsa orada adalet beklenemez.
İGİAD başkanı Ayhan Karahan, "Türkiye'de iş dünyasının en önemli eksikliği iş ahlakı uygulamalarındaki hukuk desteğinin yetersiz olması." dedi.
devamı...
Silvyo Behmoaras & Rozz Kalliope.
Piano Jewellery, birbirinden şık altın takıların yakın planda izlendiği ve dinamik geçişlerin hakim olduğu reklam filminin çekimlerini tamamladı.
devamı...