Pr Girişi
Kullanıcı Adınız

Şifreniz

Beni Hatırla


MEDYA BİLGİ SERVİSİ (MBS)

Medya Dünyasından Haberler


Geçmişten Bize Kalan Gerçek İzler

Türkiye'yi Anlamak için Görmeniz Gereken 300 Kupür İzle >>

Medya Takip Merkezi (MTM)

Yeni reklam filmimiz yayında!

Yaşam değişir, medya kaydeder, biz fark ederiz. İzle >>

BASIN BÜLTENLERİ


Basındaki Görev Değişiklikleri

Demirören TV Kurumsal İletişim Müdürü Neslihan Akdaş görevinden ayrıldı.

Medya Dünyasından Diğer Haberler

Yeni Şafak Gazetesi yazarı, Ahmet Ulusoy gazetedeki yazılarını sonlandırdı.


devam etmek için tıklayınız...

Ben miydim? Şimdi Ön Kayıtta!
Giggi, yeni şarkısı “Ben miydim?” 1 Ekim itibariyle tüm dijital müzik platformlarında yerini alacak.
devamı...
İş endeksi yatırımına göre en iyi şehirler açıklandı
ABD-Çin ticaret savaşları, yaşanılan pandemi süreci, uzaktan çalışma ve G20'nin küresel asgari kurumlar vergisi önerisi, iş ve yeteneğin küresel çapta yer değiştirmesine neden oluyor. Henley & Partners, Deep Knowledge Analytics ile ortaklaşa yapılan araştırma, iş endeksi yatırımına göre yaşanılacak en iyi şehirleri gözler önüne seriyor.
devamı...
Son Çeyrekte Ofis Kiralamalarında Yüzde 15 Artış Bekleniyor!
Pandemi dönemiyle düşüşe geçen ofis kiralamaları, aşılama çalışmaları ve normalleşme ile birlikte yeniden yükselişe geçti. Geçtiğimiz yılın aynı dönemine göre yüzde 12 artış gösteren ofis kiralamalarının yılın son çeyreğindeki büyüme beklentisiyle, artması öngörülüyor. 
devamı...
Doğanın hediyelerinden ellere gelen sağlık ve hijyen
Doğanın eşsiz hediyelerinden ilham alarak, %98 doğal özel bir formül ile geliştirilen “Peros Doğanın Hediyeleri Sıvı Sabun Serisi” tüketicisiyle buluşmaya hazırlanıyor. Sıvı sabunlar, elleri uzun süre nemli tutan kremsi bol köpük yapısı, her ciltle uyumlu ph değeri ve her ihtiyaca hitap eden çeşitliliğiyle, eşsiz bir hijyen ve cilt bakımı deneyimi sunuyor.
devamı...
Çeşitlilik, Kapsayıcılık ve Hakkaniyet Dersleri Başlıyor
Türkiye’de ilk olarak lisans seviyesinde DEI (Çeşitlilik, Hakkaniyet ve Kapsayıcılık) dersi Evrim Kuran eğitmenliğinde 2021-2022 sonbahar döneminde MEF Üniversitesi’nde başlıyor.
devamı...
DİJİTALİN ZİRVESİ YALAN'DA BULUŞTU!
Son dönemde şarkılarıyla müziğe yön veren Zeynep Bastık ve Reynmen “Yalan” da buluştu. Ezber bozan parçalarıyla dijital platformlara damga vuran ve büyük bir hayran kitlesine ulaşan ikili,  şarkının sözlerine beraber imza atti. Yazım sürecine başarılı rapçi Tepki de destek verdi. “Yalan”ın müzik ve düzenlemesini ise Arem Özgüç ve Arman Aydın hazırladı.
devamı...
Türkçe Atlanta Trap Rüzgarı!
Fors, yeni şarkısı “Bonjour” ile tüm dijital müzik platformlarında yerini aldı. Türkçe Rap’e Atlanta trap tarzıyla yeni bir soluk getirmeyi hedefleyen Fors, altyapısı ve mix, mastering’i Mitro imzası taşıyan yeni şarkısı Bonjour'u 24 Eylül itibariyle dinleyicilerin beğenisine sundu.
devamı...
GRİP, BOĞMACA VE ZATÜRREDE OLDUĞU GİBİ COVID-19'DAN DA AŞIYLA KORUNMALIYIZ
Dünya Akciğer Günü nedeniyle bir açıklama yapan TÜSAD Başkanı Prof. Dr. Ülkü Yılmaz, grip, boğmaca ve pnömoni/zatürre gibi hastalıklar da olduğu gibi COVID-19 salgınında da akciğerleri korumanın en etkin yolunun aşı olduğunu vurguladı. 
devamı...
ENGELLİ İSTİHDAMINDA ERİŞİLEBİLİRLİK İLE KAZANMAK SENİN ELİNDE
Türkiye’nin ulusal engelli istihdamı danışmanlık ajansı Engelsizkariyer.com,  27 yıllık deneyim ve birikimleri ile iş dünyasında “Erişilebilirlik” teması ile 29 Eylül 2021 tarihinde Engelsiz Kariyer Zirvesi’ne ev sahipliği yapıyor.
devamı...
MERAK EDİLEN YÖNLERİ İLE RHINOPLASTY
Rhinoplasty operasyonu ile ilgili pek çok açıdan merak edilen noktalar olduğunu belirten Dr. Ercan Tunç, konuyla ilgili aydınlatıcı açıklamalarda bulundu.
devamı...