Pr Girişi
Kullanıcı Adınız

Şifreniz

Beni Hatırla


MEDYA BİLGİ SERVİSİ (MBS)

Medya Dünyasından Haberler


Geçmişten Bize Kalan Gerçek İzler

Türkiye'yi Anlamak için Görmeniz Gereken 300 Kupür İzle >>

Medya Takip Merkezi (MTM)

Yeni reklam filmimiz yayında!

Yaşam değişir, medya kaydeder, biz fark ederiz. İzle >>

BASIN BÜLTENLERİ


Basındaki Görev Değişiklikleri

Magazinkolik.com sitesinin sahibi gazeteci Nurcan Sabur, Flash TV’de yayınlanan “Al Sana Haber” program ekibine yorumcu olarak katıldı.

Medya Dünyasından Diğer Haberler

TRT Haber ekranlarından Dün Bugün programıyla izleyici karşısına çıkan Selver Gözüaçık görevinden ayrıldı.


devam etmek için tıklayınız...

Uykusuz, spor yapma konusunda üşengeç ve gerginiz
BAREM’in global ortağı WIN Grubu ile birlikte 35 ülkede gerçekleştirdiği Sağlık Araştırması, pandeminin yol açtığı tüm olumsuzluklara rağmen dünyada beş kişiden dördünün kendini sağlıklı hissettiğini ortaya koyuyor.
devamı...
Dünyaca Ünlü Influencerlar Antalya'da Buluştu!
Türkiye’nin de aralarında yer aldığı 20’den fazla ülkeden 75 Influencer’ın katılım sağladığı INFLOW Global Summit’21, Antalya’da gerçekleşti. Bu yıl beşinci kez düzenlenen zirve, “Dream to Reality” temasını benimseyerek dört günde onlarca etkinliğe ev sahipliği yaptı.
devamı...
DÖVİZLE BORCU OLANA KRİTİK UYARILAR
Türk lirasının son günlerde hızla değer kaybetmesi, her alanda olduğu gibi ticari iş sözleşmelerinin durumu hakkında soru işaretleri doğduğunu söyleyen Altınbaş Üniversitesi Hukuk Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Umut Yeniocak, “Öngörülemeyen orandaki döviz artışından zarar görenler ‘uyarlama’ talebinde bulunmalı” önerisinde bulundu. Yeniocak, döviz borcu olanların haklarıyla ilgili de bilgi verdi.
devamı...
Yüksek Hijyen Düşük Enerji Tüketimi
Fakir Antibakteriyel Çamaşır Hijyeni, çamaşırlarda 30 derece yıkamada maksimum hijyen sağlarken enerjiden tasarruf etme imkanı sunuyor.
devamı...
25 Kasım Kadına Yönelik Şİddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü Pendik Çalıştayı Gerçekleştirildi
İstanbul GEDİK Üniversitesi Kadın Girişimciliği Uygulama ve Araştırma Merkezi tarafından düzenlenen 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü Pendik Çalıştayı Gedik Meslek Yüksekokulu Konferans Salonunda gerçekleştirildi.
devamı...
Bitkisel yağda sektör lideri Abalıoğlu Yağ “İhracatın Yıldızı” seçildi
Abalıoğlu Yağ, Ege İhracatçı Birlikleri tarafından 2020 yılının en fazla ihracat gerçekleştiren firmalarının ödüllendirildiği “İhracatın Yıldızları Ödül Töreni”nde, Ege Hububat, Yağlı Tohumlar ve Mamulleri İhracatçıları Birliği üyesi firmalar arasında birinci seçilerek ödül almaya hak kazandı.
devamı...
Influencerlar pistte kozlarını paylaştı!
Sosyal medyada milyonlarca takipçiye sahip influencerlar karting araçlarıyla Tuzla Karting Park’ta kıyasıya mücadele etti. Altı farklı milletten Türkiye’de içerik üreten 12 influencerın katıldığı Binomo Go-Cup, gerçekleşen kıyasıya rekabet ile tamamlandı.
devamı...
Kadına tehdit, fiziksel ve manevi şiddette ‘uzlaşma’ yasaklansın
Kadına karşı uygulanan şiddet ve işlenen kadın cinayetlerinin bugünlerde Türkiye’de fazlasıyla normalleştiğini belirten Altınbaş Üniversitesi Ceza ve Ceza Muhakemesi Hukuku Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Dr. Fulya Eroğlu; kadına yapılan herhangi bir tehdit, uygulanan fiziksel ya da manevi şiddette uzlaşmaya gidilmesinin yasaklanması gerektiğini vurguladı. Dr. Eroğlu, “Uzlaşma olduğunda sonuç çok daha kötü yerlere gidiyor” diye konuştu.
devamı...
Efsane Cuma’ya Özel Efsane İndirimler Özdilek’te
Giyim, ayakkabı ve aksesuardan ev tekstiline, elektronikten ev dekorasyonuna, kişisel bakımdan züccaciyeye kadar birçok üründe Efsane Cuma’ya özel Efsane İndirimler, 24 - 28 Kasım tarihleri arasında tüm Özdileklerde sizi bekliyor.
devamı...
Off-Road Tersine Mentorluk Programı Başladı
Global ve lokal birçok firma için özel tersine mentorluk çalışmaları yapan Evrim Kuran Danışmanlık, Yüce Auto ile “Off-Road” tersine mentorluk programına başladı. Programa genel müdür dahil 6 üst düzey yönetici mentee olarak gönüllü katılıyor. Mentorlar ise, şirket çalışanları arasından başvuran 1980 sonrası doğumlu gençlerden seçildi. Program kapsamında bir mentee ile iki genç mentor eşleştirildi.
devamı...